Bu Tipik Bir CIA-MOSSAD Operasyonudur! CIA Gazetecileri Suriye'yi Suçlayacaktır! / Banu AVAR

0
835
Aylardır Türkiye’yi operasyona ‘ikna’ etmeye çalısan küresel katiller, yönetimi çoktan avuçları içine aldılar ama Türk milletini ikna edemediler..
Güneydoğuya konuşlanmış tetikçiler şimdi iş başında!
Washington Enstitüsü Ramazan öncesi yol haritası vermişti:
‘Ramazan ayında Suriye ve Türkiye’de akacak kan Suriye’ye müdahale için ikna edici olur!’demişti.. Küresel memur Soner Çağaptay Haziran ayındaki makalesinde önerileri sıralamıştı:

   1) Ramazan ayında Suriye’deki batı beslemesi katiller daha fazla adam öldürmeliler!
   2) El Kaide, Özgür Suriye Ordusu, Libya İslami Cihad gibi terror imalatçılarına PKK da katılmalıdır ve Türkiye’ye Suriye üzerinden saldırılar yapmalıdır!
   3) PKK saldırıları doğrudan Esad’ın üzerine atılmalıdır.. Bu, Türk milletini, Esad’a karşı girilecek bir müdahaleye psikolojik olarak hazırlayacaktır.
   4) Washington ilerde Suriye ile diplomatik temaslarını arttırabilir. Ama Türkiye’nin Suriye ile işi bitmiştir. Bu iki ülke sadece savaşabilir!
  5) Yaz boyunca gerek Suriye’de gerekse Türkiye’de saldırılar yapılmalı şehitler gelmeli ve Esad suçlanmalı, Amerikan seçimleri sonrası Türkiye ABD NATO yardımıyla Suriye’ye dalmalıdır!

Küresel memurlar ve ağababaları, Suriye’nin içine düşürüldüğü durumu Türk milletinin ANLADIĞINI gördüler.. Küresel güç odakları, bağımsız bir ülkeyi , terör marifetiyle krize sokarak işe başladılar ve Suriye’den sonra İran, Türkiye, Rusya ve Çin’e kadar olan Avrasya çoğrafyasını adım adım çökertmek istiyorlar..
Bu savaşa kendileri girmek istemiyor, Türkiye’nin öncülüğünü tetikliyorlar…
Savaşa ikna olmayan Türk milletini PKK-Esad formulü ve artan kan operasyonlarıyla iknaya çalışacaklar! Böylece Türkiye, önce Suriye sonra İran’la savaşacak sonra tüm bölge kan kaybına uğrayacaktır.. Kaos bu küresel sırtlanlar için FIRSATTIR..
Gazi Antep ve Kahraman Maraş Halep’e kadar olan bölgenin uzandığı doğal coğrafyadır. CIA ve Mossad tetikçileri bu bölgeyi Filistin, Lübnan, Irak’da şahit olduğumuz saldırılarla kana boyama kararlılığını bu gece göstermişlerdir..
Bölge halkı yabancı ajan ve tetikçilere karşı kendini korumaya almalıdır!
Banu AVAR, 20 Ağustos 2012
[email protected]
 
 

Önceki İçerikHabur 2. Perde: PKK Halka ‘Açılıyor’! / Banu AVAR
Sonraki İçerikCIA OPERASYONLARI VE TÜRKİYE SURİYE HATTI!
2009’da Avrasya TV'de DÜNYA DÜZENİ adlı haber programını yaptı. 2004-2008 arasında TRT'de ‘SINIRLAR ARASINDA’ Haber Belgesel Programının yapımcısıydı. Londra City University televizyon bölümünde yüksek lisans yapan ve BBC TV Belgesel kurslarını bitiren Banu Avar BBC Türkçe bölümünde yapımcı ve sunucu olarak çalışmış, TRT’nin Londra muhabirliğini üstlenmiş; Günaydın, Vatan, Dünya, Politika gibi gazetelerde muhabir olarak çalışmış ve birçok dizi yazıya imza atmıştır. TRT 1 ve TRT 2’de yapımcılığını, yönetmenliğini ve sunuculuğunu üstlendiği "Mozaik" ve "Kaleideskop" programları yayınlanmıştır. "32. Gün" programının ilk yıllarında programın Londra muhabirliğini yapmış ve Kıbrıs, Demirkırat gibi belgesellerde yapımcı, araştırmacı olarak görev almıştır. BEN SEZAR (‘I, Ceasar’), KIRIM SAVAŞI (‘Crimean War’), BÜYÜK OYUN ‘The Great Game’ ve TRUVA ‘Troy’ gibi BBC ve Discovery Channel belgesellerinin künyesinde Türkiye prodüktörü olarak yer almıştır. 1999’da TV8’in belgesel bölümünü kurmuş, 2004’e kadar 30’dan fazla belgesele imza atmıştır. 2004 yılında -Attila İlhan ve Erol Manisalı ile birlikte- işine son verilmiştir. Denizciler, Bir Zamanlar Kıbrıs’da, Artık BİZ DE varız!, Devlerin Savaş Alanı Afganistan, Türkiye Sevdalıları gibi belgesellerden OHRİ, GÜZEL OHRİ Makedonca’ya çevrilmiş ve Makedon Ulusal TV Kanalında bir çok kez gösterime girmiştir; Rıza oğlu Haydar ALİYEV belgeseli ise Azerbaycan Devlet Kanalında defalarca yayınlanmıştır. 2004 yılında yapımına başladığı; Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Orta Asya, Çin, Hindistan, Güney Amerika ve Avrupa’dan dosyalarla 82 ülkeden konuların yer aldığı Sınırlar Arasında belgeseli 2008 mayıs ayında ABD, İsrail, Gürcistan, İsveç Büyükelçilerinin şikayetleri sonucu yayından kaldırıldı.. Bu gerekçe TRT üst yönetimi tarafından beyan edilmiştir! Avar daha sonra, 2009 Şubat - Haziran arasında AVRASYA TV (ART)'de "DÜNYA DÜZENİ" adlı haber programını yaptı. Banu Avar, 2004-2008 yılları arasında 40'dan fazla kurumdan çeşitli ödüller ve plaketler almıştır. 8 kitabı bulunmaktadır: Sınırlar Arasında (2006) Avrasyalı Olmak (2007) Hangi Avrupa (2007) ‘Böl ve Yut!’ (2008) Hangi Dünya Düzeni (2009) Kaçın Demokrasi Geliyor (2010) Gün O Gündür (2012) Zemberek (2016)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz