KATIRLAR VE SATIRLAR ARASINDA KALMAK! / Banu AVAR

2
1384

383239_339153289428024_899886909_n
Tek sorununuz cumhurbaşkanlığı seçimi mi?
Türkiye’nin başka sorunu yok mu? Bu sorunlar cumhurbaşkanı seçtiğinizde yok mu olacak?
Gündem bir yerlerde belirleniyor ve siz o sahte gündeme figüran oluyorsunuz…
Sorunlar içinde kavrulmuş bir milletiz. Kendi hakkımızı müdafaa etmeliyiz.. Bunun için godot’yu beklemeyi mi seçeceksiniz?
Yoksa biraraya gelme yöntemleri üzerine kafa yorup sözünüzü mü dinleteceksiniz?
Malum “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!”
Siz egemen misiniz?
Partileriniz egemen mi?
Meclisiniz egemen mi?
Başbakan, cumhurbaşkanı egemen mi?
Bu ülkede egemenlik kimin elinde?
Bu bölgede egemenlik kimin elinde?
Geçenlerde Ramazan Kağan Kurtoğlu cevapladı:
Dünyada 43bin çok uluslu şirket var! Tümü 1318 üst şirketin elinde…
Bunlar da 147 banka ve finans şirketine bağlı.
147 banka ve finans şirketi sahibi 12 siyonist/ evangelist aile!
Türkiye dahil tüm merkez bankalarının sahibi de bu aileler. Yediğiniz hububat ve içtiğiniz su Şikago’daki 2 aile tarafından kontrol ediliyor.. Bilginize.
‘Eee ne yapacağız?’ diye hala soran varsa, geçmişte yedi düvelin çullandığı bir ülkede neler yapıldığına baksın!
Banu AVAR
3.7.2014

Önceki İçerikEKMEL BEY ve DİĞERLERİ…
Sonraki İçerikBanu AVAR:OYUN KURUCULAR, İKİ PARTİLİ 'BAŞKANLIK SİSTEMİ'NDE AKTÖRLERİ BELİRLEDİ!
2009’da Avrasya TV'de DÜNYA DÜZENİ adlı haber programını yaptı. 2004-2008 arasında TRT'de ‘SINIRLAR ARASINDA’ Haber Belgesel Programının yapımcısıydı. Londra City University televizyon bölümünde yüksek lisans yapan ve BBC TV Belgesel kurslarını bitiren Banu Avar BBC Türkçe bölümünde yapımcı ve sunucu olarak çalışmış, TRT’nin Londra muhabirliğini üstlenmiş; Günaydın, Vatan, Dünya, Politika gibi gazetelerde muhabir olarak çalışmış ve birçok dizi yazıya imza atmıştır. TRT 1 ve TRT 2’de yapımcılığını, yönetmenliğini ve sunuculuğunu üstlendiği "Mozaik" ve "Kaleideskop" programları yayınlanmıştır. "32. Gün" programının ilk yıllarında programın Londra muhabirliğini yapmış ve Kıbrıs, Demirkırat gibi belgesellerde yapımcı, araştırmacı olarak görev almıştır. BEN SEZAR (‘I, Ceasar’), KIRIM SAVAŞI (‘Crimean War’), BÜYÜK OYUN ‘The Great Game’ ve TRUVA ‘Troy’ gibi BBC ve Discovery Channel belgesellerinin künyesinde Türkiye prodüktörü olarak yer almıştır. 1999’da TV8’in belgesel bölümünü kurmuş, 2004’e kadar 30’dan fazla belgesele imza atmıştır. 2004 yılında -Attila İlhan ve Erol Manisalı ile birlikte- işine son verilmiştir. Denizciler, Bir Zamanlar Kıbrıs’da, Artık BİZ DE varız!, Devlerin Savaş Alanı Afganistan, Türkiye Sevdalıları gibi belgesellerden OHRİ, GÜZEL OHRİ Makedonca’ya çevrilmiş ve Makedon Ulusal TV Kanalında bir çok kez gösterime girmiştir; Rıza oğlu Haydar ALİYEV belgeseli ise Azerbaycan Devlet Kanalında defalarca yayınlanmıştır. 2004 yılında yapımına başladığı; Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Orta Asya, Çin, Hindistan, Güney Amerika ve Avrupa’dan dosyalarla 82 ülkeden konuların yer aldığı Sınırlar Arasında belgeseli 2008 mayıs ayında ABD, İsrail, Gürcistan, İsveç Büyükelçilerinin şikayetleri sonucu yayından kaldırıldı.. Bu gerekçe TRT üst yönetimi tarafından beyan edilmiştir! Avar daha sonra, 2009 Şubat - Haziran arasında AVRASYA TV (ART)'de "DÜNYA DÜZENİ" adlı haber programını yaptı. Banu Avar, 2004-2008 yılları arasında 40'dan fazla kurumdan çeşitli ödüller ve plaketler almıştır. 8 kitabı bulunmaktadır: Sınırlar Arasında (2006) Avrasyalı Olmak (2007) Hangi Avrupa (2007) ‘Böl ve Yut!’ (2008) Hangi Dünya Düzeni (2009) Kaçın Demokrasi Geliyor (2010) Gün O Gündür (2012) Zemberek (2016)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz